Warsztaty 16.11.2019

Szanowni Maturzyści,

w sobotę 16.11. odbędzie się kolejne spotkanie warsztatowe, jak zawsze o godzinie 10.00. Tematem spotkania będzie chemia nieorganiczna i systematyka związków nieorganicznych.

Na naszej stronie udostępniliśmy już slajdy wykładowe.

Warsztaty 26.10.2019

Kolejne spotkanie warsztatowe odbędzie się 26.10.2019. W czasie spotkania będziemy powtarzać treści, z którymi zetknęliście się w gimnazjum oraz I klasie LO. Zaczynamy oczywiście o godzinie 10.00.

Slajdy z wykładu dot. atomu i cząsteczki

Drodzy Maturzyści,

przypominamy, że materiały dla uczestników warsztatów dostępne są na naszej stronie w zakładce:

Warsztaty całoroczne -> Materiały do pobrania

W tej zakładce udostępnione są już slajdy z wykładu dot. atomu i cząsteczki.

Zajęcia warsztatowe 19.10.2019

Drodzy Maturzyści,

pierwsze zajęcia warsztatowe odbędą się już w najbliższą sobotę 19.10.2019 o godzinie 10:00 i potrwają do około 14:30. Prosimy, aby pojawić się w hallu głównym Wydziału Chemii UJ (ul. Gronostajowa 2) już o godzinie 9.45. Zajęcia rozpoczną się od wykładu, aby następnie po przerwie przekształcić się w ćwiczenia w grupach z arkuszami tematycznymi zadań maturalnych. Tematyka pierwszego spotkania to "atom i cząsteczka oraz wiązania chemiczne". Zalecamy wstępne przypomnienie kwestii związanych z tą tematyką w domu przed zajęciami.

Prosimy aby każdorazowo posiadać na zajęciach tablice maturalne, które można pobrać i wydrukować na stronie:

warsztaty całoroczne -> "materiały do pobrania"

Oczywiście, na zajęcia należy przynieść również długopis oraz zeszyt do wykonywania własnych notatek.

Prosimy o poinformowanie osób zainteresowanych, że wciąż istnieje możliwość zapisania się na warsztaty czy to w formie elektronicznej, czy poprzez uiszczenie wpłaty w gotówce przed sobotnimi zajęciami.

Nadal można zapisać się na całoroczne warsztaty dla maturzystów

Drodzy Maturzyści,

informujemy, że nadal można zapisać się na warsztaty dla maturzystów prowadzone na Wydziale Chemii UJ. Pierwsze spotkanie już w najbliższą sobotę 19.10.2019 o godzinie 10.00.

Nawet jeśli nie zdążyć zapisać się przed sobotą to możecie to zrobić nadal, również w czasie trwania zajęć.

Szczegóły dotyczące warsztatów znajdziecie na naszej stronie https://dlaszkol.chemia.uj.edu.pl/

w zakładkach:

warsztaty całoroczne -> "informacje ogólne", "terminy spotkań" oraz "jak się zapisać?"

Wyniki wrześniowej diagnozy maturalnej 27.09.2019

Pod poniższym linkiem znajdują się wyniki wrześniowej diagnozy dla maturzystów.

Prace zostaną w najbliższym tygodniu rozesłane do szkół. Osoby, które nie wskazały nauczyciela chemii mogą również otrzymać pracę do szkoły. W tym celu prosimy nauczycieli aby przesłali informację mailową, w której potwierdzą, że dany numer należy do ich ucznia.

Wyniki diagnozy

Zapisy na całoroczne warsztaty dla maturzystów

Wszystkich, którzy w maju 2020 roku planują przystąpić do egzaminu maturalnego z chemii zachęcamy do rejestracji na całoroczne warsztaty prowadzone na Wydziale Chemii UJ. Szczegółowe informacje na temat warsztatów dostępne są tutaj.

Nowa strona warsztatów dla maturzystów

Witajcie na nowej stronie warsztatów dla maturzystów "Ostatni Dzwonek przed Maturą". W najbliższych tygodniach strona ta będzie funkcjonować równolegle z dotychczasową stroną www.maturachemiauj.com.