Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Weekendowe warszataty dla maturzystów

„Weekendowe warsztaty maturalne” to inicjatywa powstała w odpowiedzi na liczne głosy uczniów mówiące o potrzebie powtórki całości materiału tuż przed egzaminem maturalnym.

Zapraszamy na warsztaty weekendowe w formie on-line w dniach 30-31 maja 2020. Będą to te same warsztaty, które przeprowadziliśmy w dniach 18 i 19 kwietnia.

Zajęć będą prowadzone w formie zdalnej z wykorzystaniem platformy ZOOM. Jest to urządzenie, w którym każdy z uczestników zajęć może się swobodnie wypowiadać oraz pisać na tablicy swoje propozycje rozwiązań, stąd praca na tej platformie wygląda jak w czasie normalnych zajęć czy lekcji. Proponujemy zatem, że w ramach warsztatów weekendowych przeprowadzone zostaną następujące zajęcia:


30 maja (sobota):
10.00 -12.15 Atom i cząsteczka, wiązania chemiczne
12:30 - 14:45 Chemia nieorganiczna, reakcje w roztworach wodnych
15:45 - 18:00 Obliczenia chemiczne


31 maja (niedziela):
10.00 -12.15 Termochemia, stan równowagi, szybkość reakcji chemicznej
12:30 - 14:45 Chemia organiczna cz.1 - węglowodory i ich jednofunkcyjne pochodne
15:45 - 18:00 Chemia organiczna cz. 2 - wielofunkcyjne pochodne węglowodorów

Zajęcia będą prowadzone w formie mieszanej - postaramy się powtórzyć (rozpisać na interaktywnej tablicy lub wyświetlić w postaci slajdów) najważniejsze treści, ale zdecydowaną większość czasu spędzimy na rozwiązywaniu maturalnych zadań tematycznych naszego autorstwa. Zadania będą mogli Państwo pobrać w sobotę o godzinie 9.00 na wszystkie zajęcia sobotnie i w niedzielę o 9.00 na wszystkie zajęcia niedzielne. Dodatkowo po zakończeniu zajęć udostępnimy Państwu prezentacje, na podstawie których będziecie mogli raz jeszcze powtórzyć całość materiału.


Jesteśmy w 100% przekonani, że ta forma zajęć pozwoli na powtórzenie całości materiału do egzaminu maturalnego i usatysfakcjonuje każdego uczestnika.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 400 zł. Szczegóły w zakładce REJESTRACJA. Zapisy otwieramy 24 kwietnia 2020.