Powtórki dla maturzystów 2020/2021

Zapraszamy na otwarte webinaria oraz próbną maturę, które będziemy prowadzić w całości na profilu Facebook „Ostatni Dzwonek przed Maturą – warsztaty maturalne Wydziału Chemii UJ”. W tym roku w ramach powtórki proponujemy:

11.03.2021 o godz. 18:00 Webinarium powtórkowe 1

25.03.2021 o godz. 18:00 Webinarium powtórkowe 2

10.04.2021 Próbna matura z Wydziałem Chemii UJ i Dziennikiem Polskim

• 9:00 Publikacja arkusza w formie pdf na profilu Facebook oraz na stronie internetowej Dziennika Polskiego
  • 13:00 Webinarium z autorami arkusza na profilu Facebook omawiające wszystkie zadania i możliwe rozwiązania arkusza maturalnego  (w czasie webinarium autorzy arkusza odpowiedzą na wszelkie pytania; pytania należy przesyłać w formie wiadomości prywatnej do profilu Facebook „Ostatni Dzwonek…”)
  • 16:00 publikacja klucza odpowiedzi na stronie internetowej Dziennika Polskiego

15.04.2021 o godzinie 18:00 Webinarium powtórkowe 3

Na webinaria oraz próbną maturę nie trzeba się rejestrować. Po prostu odwiedź nasz profil na Facebooku, polub go i zaobserwuj, a będziesz na bieżąco informowany przez nas o zbliżających się wydarzeniach. Jeśli potrzebujesz jeszcze dodatkowych powtórek to już dziś zapraszamy na Warsztaty Weekendowe:

24 i 25 kwietnia (10:00 – 18:00) – Warsztaty Weekendowe – powtórka całości materiału w dwa dni.

Na warsztaty obowiązuje rejestracja – zapisy rozpoczną się w marcu.

Najświeższe informacje dotyczące inicjatyw dla maturzystów pojawiają się zawsze na naszym Facebook'u.