Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zgłoszenia

18.12.2020

Poniżej podajemy listę imienną osób zakwalifikowanych do III etapu. Nazwy szkół pochodzą z formularzy, które wypełniali uczniowie i taka nazwa będzie widnieć na ewentualnym dyplomie, dlatego bardzo proszę o zgłoszenie ewentualnych błędów do dnia 31.12.2020.
Jednocześnie informujemy, że lista uszeregowana jest alfabetycznie wg imion, nie zaś uzyskanych wyników. Przypominamy, że III etap, zgodnie z harmonogramem odbędzie się w marcu w Krakowie w sposób stacjonarny.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy podjęcia wyzwania i osiągniętych wyników.

klasy maturalne

klasy drugie

 

12.12.2020

Od godziny 12:00 (12.12.2020) każdy z rozwiązujących ma dostęp do swoich rozwiązań i udzielonych odpowiedzi, a także odpowiedzi poprawnych. Zgodnie z regulaminem mogą Państwo odwołać się od otrzymanego wyniku - odwołanie musi być napisane zgodnie z regulaminem oraz przesłane zgodnie z regulaminem. 

Czas mija w poniedziałek o godzinie 12:00. 14.12.2020.

 

29.11.2020

Rozwiązywanie testu odbędzie się w godzinach od 10:00 do 11:30. Informujemy również, że nie będzie można rozpocząć rozwiązywania testu później niż 10:15. Zgodnie z regulaminem i terminarzem rozwiązywanie testu trwa od 10:00 do 11:30 bez względu na moment dołączenia.

29.11.2020

Szanowni Uczestnicy!
Każdy z Was za pomocą adresu mailowego podanego przez Was podczas rejestracji ma już założone konto na platformie: itesty.edu.pl
Co musicie zrobić?
1. Wejść na stronę itesty.edu.pl i  klinkąć zresetuj hasło (napis pod przyciskiem zaloguj).
2. W wyznaczone pole wpisać swój adres mail, który podaliście przy rejestracji.
3. Następnie na maila dostaniecie link do zmiany hasła.
4.  Wprowadzacie już swoje hasło, jednak hasło musi zawierać co najmniej 13 znaków.
5. Teraz  powinniście już móc się zalogować   i zobaczyć przypisany do Was test, którego jednak nie uruchomicie, ale powinniście zobaczyć przypisanie.
Powodzenia!
 

26.11.2020

Szanowni Państwo, publikujemy listę uczestników z klas 2 oraz klas maturalnych. Wszyscy uczniowie zaznaczeni na czerwono nie dopełnili formalności prosimy ich o pilny kontakt pod adresem 

ostatnidzwonekprzedmatura@gmail.com

Wszystkich pozostałych proszę o regularne sprawdzanie tej zakładki oraz swojego maila.

 

klasy maturalne

klasy drugie

 

20.11.2020

Szanowni Państwo, 
podajemy ostateczną listę uczestników
Na żółto zaznaczone są osoby, które dopełniły wszelkich formalności. Na zielono osoby, które podały błędny adres e-mail lub podali e-mail np. szkoły zamiast swój, zatem żadna informacja do nich dotrzeć nie może. Na czerwono zaznaczono osoby, które mimo wielu próśb nie odpowiedziały na wysłanego przez nas maila. 
Prosimy co następuję:
- prosimy wszystkich uczestników o przeczytanie ze zrozumieniem maila, którego dostali:)
- prosimy o regularne czytanie informacji które pojawiają się w zakładce olimiady na stronie: http://dlaszkol.chemia.uj.edu.pl/ 
- uczestnicy zaznaczeni na żółto wkrótce otrzymają dane do logowania na platformie - prosimy o sprawdzanie regularnie maila oraz folderu SPAM;
- uczestnicy na zielono proszeni są o jak najszybsze napisanie wiadomości z poprawnym adresem e-mail na adres: ostatnidzwonekprzedmatura@gmail.com;
-osoby zaznaczone na czerwono proszeni są o jak najszybsze potwierdzenie adresu mailowego a w razie nieotrzymania wiadomości (po sprawdzeniu folderu SPAM) również zgłoszenie tego faktu pisząc na adres: ostatnidzwonekprzedmatura@gmail.com;
Wszystkim życzymy dużo dobrego i aby poczuć przedsmak zadań, które Was czekają zapraszamy:

 

29.10.2020

Warunkowo otwieramy rejestrację osób, które nie zdążyły dokonać jej w terminie przewidzianym w Regulaminie, tj. w dniach 11.10-20.10.2020. Rejestracja będzie możliwa TYLKO I WYŁĄCZNIE w terminie dodatkowym, wyznaczonym na dzień 6.11.2020 w godzinach 10:00 – 20:00:

REJESTRACJA TUTAJ

Zgodnie z aneksem do regulaminu Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii UJ - Etap I zostaje odwołany, a każdy prawidłowo zarejestrowany uczestnik dopuszczony do etapu II.

Lista uczestników, prawdłowo zarejestrowanych (na dzień 29.10.2020), automatycznie zakwalifikowanych do II etapu Olimpiady zgodnie z Aneksem do Regulaminu Olimpiady z dnia 28.10.2020. Lista ta zostanie uzupełniona o osoby nowo zarejestrowane w wyznaczonym powyżej terminie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Koszt uczestnictwa ucznia: 15 zł

Do dnia 30 września nauczyciel musi zarejestrować chęć uczestnictwa w Olimpiadzie jego uczniów, korzystając z formularza dostępnego poniżej podając ilość uczniów, która pod jego opieką weźmie udział w Olimpiadzie. Jeśli w szkole pracuje więcej niż 1 nauczyciel, to każdy nauczyciel chemii indywidualnie rejestruje swoich uczniów (nie ma ograniczenia w liczbie uczniów zgłaszanych przez nauczyciela bądź szkołę).

Jedna szkoła może być zarejestrowana przez więcej niż jednego z nauczycieli. 

Do dnia 10 października, nauczyciele powinni opłacić udział uczniów, których liczbę zgłosili do udziału w Olimpiadzie.

 

Uczestnicy Olimpiady rejestrują się indywidualnie korzystając z formularza dostępnego na stronie olimpiady, w okresie między 11 a 20 października. W przypadku osób poniżej 18 roku życia robią to za nich ich przedstawiciele ustawowi.

 

 

 

Opłatę należy uiścić na konto:
Nr konta: 93 1600 1039 1878 3379 2000 0001

Fundacja Pro Chemia przy Wydziale Chemii UJ
ul. Gronostajowa 2
30-387 Kraków
pokój C0-11